ŻŁOBEK

Od kilku lat z powodzeniem i sukcesami prowadzimy opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Wychodząc na przeciw prośbom i oczekiwaniom rodziców w 2020r. postanowiliśmy otworzyć również żłobek, w którym miejsce znajdą najmłodsze pociechy.

Niepubliczny Żłobek PINOKIO funkcjonować będzie od września 2020 w Rzeszowie przy ul. Zajęczej 14b (osiedle Baranówka, obok salonu Mercedes-Benz), w tym samym budynku co nasze przedszkole. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin, które posiadają dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

Dziećmi zajmować się będą młode, kreatywne, doświadczone opiekunki, które kochają maluchy i to co robią. Poprzez zabawę i naukę starają się przekazać dzieciom jak najwięcej pozytywnych wartości, uczą ich samodzielności i przebywania w grupie, rozwijają w nich poczucie wartości, kształtują ich charakter, zachowania, umiejętności i zainteresowania. Posiadają wieloletnie doświadczenie oraz  kwalifikacje, cyklicznie odbywają szkolenia z pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt. Dokładają wszelkich starań aby otoczyć dzieci opieką i troską tak by zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy na stronę żłobka celem poznania szczegółowej oferty:

www.zlobek.pinokio.rzeszow.pl