LOKAL

Przedszkole znajduje się na piętrze w wolnostojącym, klimatyzowanym budynku, w dogodnej lokalizacji. Lokal zajmuje w całości powierzchnię ponad 900m2.

WYPOSAŻENIE PRZEDSZKOLA

Nasze przedszkole jest zadbane i wyposażone w atestowane zabawki, meble i pomoce dydaktyczne.  Pozytywne opinie Sanepidu i Straży Pożarnej dają gwarancję, że dzieci przebywają w miejscu bezpiecznym i odpowiednio przystosowanym dla podopiecznych. Dzieci podzielone są według wieku i umiejętności w grupy. Każda z nich posiada własną salę dydaktyczną z klimatyzacją oraz łazienką. Dodatkowo przedszkole dysponuje salami do zajęć indywidualnych dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

 

-Przestronna sala z kolorowymi, indywidualnymi szafkami-

-Sala dzieci z grupy Odkrywcy-

-Sala dzieci z grupy Zdobywcy-

-Sala dzieci z grupy Bystrzaki-

-Sala dzieci z grupy Tropiciele-

-Sala zajęć indywidualnych-

OTOCZENIE

Bezpośrednio przed budynkiem przedszkola znajduje się duży, ogrodzony plac zabaw, przeznaczony wyłącznie dla naszych przedszkolaków. Dbamy o to by dzieci codziennie wychodziły na świeże powietrze. Plac zapewnia rozrywkę w postaci zjeżdżalni, piaskownicy i huśtawek. Przed budynkiem znajduje się  parking dla rodziców.

ŻŁOBEK

Od kilku lat z powodzeniem i sukcesami prowadzimy opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Wychodząc na przeciw prośbom i oczekiwaniom rodziców w 2020r. postanowiliśmy otworzyć również żłobek, w którym miejsce znajdą najmłodsze pociechy. Niepubliczny Żłobek PINOKIO funkcjonuje w tym samym budynku co nasze przedszkole. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin, które posiadają dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

Zapraszamy na stronę żłobka celem poznania szczegółowej oferty:

www.zlobek.pinokio.rzeszow.pl