KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowywanie na najwyższym poziomie. Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka. Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

 

 

NASZE MOCNE STRONY:

WYKSZTAŁCONA KADRA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

RÓŻNORODNE TECHNIKI PRACY

KREATYWNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

CIĄGŁY ROZWÓJ I PODNOSZENIE KOMPETENCJI

MONIKA SZUBERTOWICZ

dyrektor, właściciel

Daria Dworak

zastępca dyrektora

Monika Soja

nauczyciel, wychowawca

Ewa Grządziel

nauczyciel, wychowawca

Justyna Kruczek

nauczyciel, wychowawca

Weronika Niemczycka

nauczyciel, wychowawca

Sylwia Lubas

opiekun, wychowawca

Marta Kamińska

pomoc nauczyciela

Marta Kędra

pomoc nauczyciela

Alisa Greszta

pomoc nauczyciela

Kamila Działowska

pomoc nauczyciela

Wioletta Witek

pomoc nauczyciela

Bożena Kot

pomoc nauczyciela

Ewa Ślęczkowska

neurologopeda

Magdalena Foryś

terapeuta

Grzegorz Zawadzki

gimnastyka

Dawid Ruszel

rytmika

Hubert Ciurko

taniec

PROJEKT MAMA FIT-TO MAMA GIT

Mama FIT to mama GIT – to projekt skierowany do mam pragnących w kameralnym gronie zadbać o swoją figurę i kondycję fizyczną. Do treningu niezbędny jest jedynie wygodny strój zmienny, zapał i pozytywne nastawienie. Dla mam dzieci uczęszczających do naszego żłobka i przedszkola zajęcia są bezpłatne.

TRENER

Magdalena Łopuszańska – mama nastoletniego Krzysia, pełna żywiołu kobieta. Trener fitness i trener personalnym z wieloletnim stażem. Z doświadczenia również menager klubów sportowych. Motto: ,,Chcę żebyś odkryła w sobie siłę, która pokona strach, bo jedyną przeszkodą w osiągnięciu celu jesteś Ty”.