NASZA KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowywanie na najwyższym poziomie. Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka. Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

MONIKA SZUBERTOWICZ
dyrektor przedszkola

DARIA DWORAK
zastępca dyrektora

KINGA LIS
nauczyciel wychowawca

MONIKA SOJA
nauczyciel wychowawca

JAGODA SUROWIEC
pomoc nauczyciela

GRZEGORZ GARNCARSKI
gimnastyka korekcyjna

BOGDAN SOROKHMAN
taniec nowoczesny

ANNA KUCHARZYK-KĘDZIA
język angielski

DAWID RUSZEL
rytmika

DOROTA ZIOBRO
fizjoterapeuta

EWA ŚLĘCZKOWSKA
neurologopeda

AGATA PELC
psycholog

 

 

Nasze Przedszkole współpracuje także z firmą Mądry Dzieciak, której naukowcy – pan Tomasz Madej oraz Miś Atomiś w kreatywny sposób wprowadzają dzieci w świat eksperymentów i doświadczeń naukowych.

Zajęcia z LEGO i robotyki realizowane są przez firmę Naukowy Zawrót Głowy.  Warsztaty prowadzone są cyklicznie, z wykorzystaniem nowoczesnych kloców LEGO Education. Dostosowane są do wieku i poziomu wiedzy dzieci, a przedszkolaki je uwielbiają i z entuzjazmem podchodzą do kolejnych wyzwań.